ახალგაზრდებში გამართული და არგუმენტირებული მსჯელობისთვის საჭირო ცოდნისა და უნარების განვითარება დებატების სწავლების გზით. მოსწავლეებში თავისუფალი და დამოუკიდებელი მოქალაქის უნარების განვითარება და ისეთი უნარ-ჩვევების ჩამოყალიბების ხელშეწყობა, როგორებიცაა: საჯარო გამოსვლის ტექნიკა, კონსტრუქციული და არგუმენტირებული მსჯელობა, ანალიტიკური და სწრაფი აზროვნების უნარის გამომუშავება, გუნდურობა, დროის მართვა, ოპონენტის პატივისცემა და...Read More
ემოციური, მხიარული და ძალიან ტკბილი დღე შპს კერძო სკოლა ნკ-ში. ერთი დღით ჩვენმა ბავშვებმა საჭირო უნიფორმები მოირგეს, ნამდვილ კონდიტერებად გადაიქცნენ და შოკოლადის ჯადოსნურ სამყაროში იმოგზაურეს, შემდეგ კი თავიანთი ხელით დამზადებული უგემრიელესი შოკოლადები დააგემოვნეს. მადლობა Konfetery -ს სადღესასწაულო განწყობისთვის.Read More
დღეს ჩვენთან მასწავლებელმა და მოსწავლემ როლები გაცვალეს და გაკვეთილიც უფრო მეტად ხალისიანი და საინტერესო გამოვიდა. ჩვენ ხშირად ვთავაზობთ მოსწავლეებსა და მათ მშობლებს მსგავს აქტივობებს, რათა ბავშვებსა და მასწავლებლებს შორის სიყვარული კიდევ უფრო მეტად განმტკიცდეს და გაძლიერდეს. შპს კერძო სკოლა ნკ-ს მასწავლებლების მიერ განხორციელებული საინტერესო პროექტები...Read More
ახალი სასწავლო წელი ახალ სივრცეში ახალი იმედებით, პერსპექტივებითა და გამოწვევებით. შპს კერძო სკოლა ნკ გილოცავთ ახალი სასწავლო წლის დაწყებას და გთავაზობთ სრულიად განახლებულ გარემოში განათლების მიღების შესანიშნავ შესაძლებლობას. მასწავლებლებს, მოსწავლეებსა და მათ მშობლებს ახალი სასწავლო წლის დაწყება მიულოცეს: სკოლის დირექტორმა ნუგზარ ყენიამ, დირექტორის მოადგილემ სასწავლო-აღმზრდელობით...Read More
შპს კერძო სკოლა ნკ-სა და “ევროპის უნივერსიტეტს” შორის თანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.მემორანდუმი ითვალისწინებს მასწავლებელთა პროფესიული ზრდის მიმართულებით ტრენინგებსა და მრავალფეროვან აქტივობებს, ასევე მემორანდუმის ფარგლებში დაიგეგმება შემეცნებითი და განმავითარებელი პროექტები შპს კერძო სკოლა ნკ – ს მოსწავლეებისთვის.მემორანდუმს ხელი მოაწერეს სამართლის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის დეკანმა ეკა...Read More