სკოლამდელი განათლება გსურთ თქვენი შვილი სასკოლო პროგრამას მომზადებული შეხვდეს? შპს კერძო სკოლა “ნკ” აცხადებს სასკოლო მზაობის პროგრამაში იმ აღსაზრდელთა ჩართვას, ვისაც მიმდინარე წლის 31 დეკემბრის შემდეგ უსრულდება 6 წელი სკოლას 30 წლიანი გამოცდილება აქვს და დაკომპლექტებულია სპეციალურად გადამზადებული, მაღალკვალიფიციური მასწავლებლებით სკოლა“ნკ” გთავაზობთ აღსაზრდელებისათვის სასკოლო უნარ-ჩვევების...Read More
უნიკალური შანსი შპს კერძო სკოლა ნკ-ს მოსწავლეთათვის დიდი ბრიტანეთის საზაფხულო სკოლაში გასამგზავრებლად. English Book Education-ისა და ჩვენი სკოლის თანამშრომლობა გრძელდება. შეიძინე სამომავლოდ აუცილებელი უნარები და შექმენი საკუთარი წარმატების ფორმულა. ჩვენი მოსწავლეები ინგლისურ ენასა და მათემატიკას ბრიტანული პროგრამით შეისწავლიან. სასტუმრო Hilton-ში თბილისის კონფერენცია გაიმართა, რომელშიც წარმატებით...Read More
ქართული ჯარი – ჩვენი ქვეყნის სიძლიერის, უსაფრთხოებისა და თავისუფლების სიმბოლო. ჯარისკაცის თავდადება და სიმამაცე არის მაგალითი თითოეული ჩვენგანისთვის. როგორია ჯარისკაცის საცხოვრებელი და სამუშაო გარემო. სკოლა ნკ-ს მოსწავლეები მარნეულის საავიაციო ესკადრილიის ბაზას ესტუმრნენ. ბავშვებს უმასპინძლეს სამხედრო მოსამსახურეებმა და დაათვალიერებინეს ბაზის ინფრასტრუქტურა. მოსწავლეებისთვის ყველაზე საინტერესო აღმოჩნდა სამხედრო...Read More
შპს კერძო სკოლა ნკ– ს მოსწავლეები ესტუმრნენ სოციალურ საწარმო “კოდალას”, სადაც ხის სათამაშოების ჯადოსნურ სამყაროში იმოგზაურეს. ჩვენ ვზრუნავთ არა მხოლოდ ჩვენი ბავშვების ზოგად განათლებაზე, არამედ მათი კრეატიული უნარების განვითარებაზეც. დავამზადოთ, მოვხატოთ და გავაფორმოთ ნაძვის ხე და შევხვდეთ ახალ წელს განსაკუთრებულად. ჩვენმა ხელმარჯვე მოსწავლეებმა მონაწილეობა მიიღეს...Read More
შპს კერძო სკოლა ნკ-სა და ევროპის უნივერსიტეტს შორის გაფორმებული მემორანდუმის ფარგლებში ჩვენი მოსწავლეები ევროპის უნივერსიტეტს ესტუმრნენ. დაათვალიერეს სასწავლო გარემო და ინფრასტრუქტურა; არტეფაქტებისა და საბუნებისმეტყველო დარგის მუზეუმები; ბიბლიოთეკა; პარლამენტისა და სასამართლოს იმიტირებული დარბაზები. მრავალფეროვანი ტურის ბოლოს მოსწავლეების კითხვებს ამომწურავად უპასუხეს უნივერსიტეტის წარმომადგენლებმა.Read More