NK- მშობლის სიმშვიდის გარანტია. სწავლების მაღალ ხარისხთან ერთად ჩვენთვის უმთავრეს კრიტერიუმს წარმოადგენს ფიზიკურად და ფსიქოლოგიურად უსაფრთხო გარემო. ვასწავლოთ და გავუზიაროთ ბავშვებს ის ღირებულებები, რაც თანამედროვე მსოფლიოს გამოწვევებზე ღირსეულ პასუხად გამოადგებათ მათ.Read More
NK- ში მოსწავლეთა მიღება ახალი 2024-2025 სასწავლო წლისათვის დაწყებულია! გელოდებით ჩვენს თბილ და მზრუნველობით სავსე სახლში, სადაც მოსწავლეს პროფესიონალი მასწავლებლების დახმარებით შეუძლია უმაღლესი ხარისხის განათლებას დაეუფლოს, გამოიმუშავოს თანამედროვე გამოწვევების შესაბამისი ყველა კოგნიტური უნარ-ჩვევა. სკოლაში ბავშვებს დახვდებათ მეგობრული გარემო, მეცნიერული და შემოქმედებითი ძიებების გზაზე თანამშრომლობის საუკეთესო გამოცდილება. სკოლა ახალ სასწავლო წელს განახლებული ინფრასტრუქტურითა და სხვა ბევრი სიახლით შეხვდება.Read More
ჩვენს სკოლაში ბავშვებს ლაღი და თავისუფალი გარემო აქვთ, ფრთებს არ აჭრიან, ფანტაზიას არ უზღუდავენ, ოცნებას არ უკრძალავენ და საგნების გარდა, ერთმანეთსა და სამყაროზე ზრუნვას ასწავლიან. თუ გსურთ, თქვენი შვილი პეპივით ლაღი, თავდაჯერებული, მზრუნველი და მიზანდასახული გაიზარდოს-ლიდერი სწორი ღირებულებებით-მაშინ მობრძანდით “NK”-ში.Read More
“NK” აცხადებს მოსწავლეთა მიღებას I-XII კლასებში 2024-2025 სასწავლო წლისათვის. რატომ უნდა აირჩიოთ “NK”? 29 წლიანი გამოცდილება და აკადემიური პერსონალი, რომელიც სრულად მორგებულია მოსწავლეთა ინდივიდუალურ საჭიროებებს და დაფუძნებულია სწავლა-სწავლების ინოვაციურ მიდგომებზე, ხოლო ინფრასტრუქტურული მოწყობა პასუხობს სასკოლო საზოგადოების მოთხოვნებს; წამყვანი პედაგოგის სტატუსის მქონე მასწავლებლები; მაღალი კვალიფიკაცია და ინოვაციური სწავლების მეთოდები; გაძლიერებული პროგრამით სწავლება; ჩვენი სკოლის მოსწავლეები ინგლისურ ენას შეისწავლიან საგანმანათლებლო ორგანიზაცია “English Book Education”-ის მიერ მოწოდებული “Macmillan Education”-ის თანამედროვე სახელმძღვანელოებით. მოსწავლეებს...Read More
კიდევ ერთი ჩვენი წარმატებული მოსწავლის შესახებ გიამბობთ. “NK”-ის კურსდამთავრებული, მარიამ პირველი, აშშ-ის სახელმწიფო დეპარტამენტის განათლებისა და კულტურის ბიუროს ერთ-ერთი ყველაზე პრესტიჟული, ედმუნდ მასკის, პროგრამის გამარჯვებულია. პროგრამა, მომავალ ლიდერებს, შესაძლებლობას აძლევს კვალიფიკაციის ამაღლებისა და პროფესიული გამოცდილების მისაღებად იმუშაონ აშშ-ის წამყვან ორგანიზაციებში. მარიამი, 2023 წელს ფულბრაიტის სამაგისტრო პროგრამის გამარჯვებულიც გახდა და აშშ-ის სახელმწიფო დეპარტამენტის სრული დაფინანსებით სწავლა განაგრძო პიტსბურგის (პენსილვანიის შტატი) სამართლის სკოლის სამაგისტრო პროგრამაზე. “NK”-ის დირექცია და მასწავლებლები ვულოცავთ ჩვენს ნიჭიერ...Read More